Furlin kindad Nora / pruun

Labakindad NORA on valmistatud naturaalsest meriino lambanahast.

Mõõdud: pikkus randmest sõrmeotsteni 20 cm, täispikkus 25cm, laius 10 cm, randme ümbermõõt 22 cm

Randme ümber on stiilne nahast rihm, mis kinnitub hõbedase neediga. Sees on puuvillane vooder ja peopesas meriinovill. Toote juurde kuulub linane kotike hoiustamiseks.

Furlin – eestimaine rõivabränd, mis on loodud teadlikule põhjamaa inimesele, kes hindab naturaalseid materjale ning ajatut ja kauakestvat disaini. Hoolides keskkonnast, oleme valinud omale jätkusuutliku rõivabrändi tee ning seetõttu pakumegi kliendile alternatiivset lahendust karusnahale. Meie jaoks on oluline, et nahk, mida me oma loomingus kasutame, oleks pärit vaid heades elutingimustes kasvanud loomadelt. Seetõttu tarnime nahkasid Euroopa nendest piirkondadest, kus on loomade kasvatamiseks seatud kõrged heaolu standardid.
Valikus on kõrge kvaliteediga meriino lambanahad, mis on pärit Hispaaniast ning töödeldud Itaalias, nahaparkimistöökodades. Samuti pakume luksuslikult siidiseid Rex tõugu küülikute nahkasid Eesti väiketalunikelt, kes kasvatavad restoranide ja kaupluste tarbeks küülikuliha. Lisaks teeme koostööd ka Eesti Jahiseltsi ning jahimeestega, kelle käest saame erinevaid metslooma nahkasid. Metsloomade arvukust on meie metsades oluline reguleerida, sest ainult nii suudame säilitada oma liigirikkuse. Naturaalsest nahast kasukas on keskkonna seisukohalt üks säästlikumaid rõivaesemeid.

Lisa ostukorvi120 €