Tasuta tarne Eesti pakiautomaati alates 79 € tellimusest
Kõik brändid

Älly

Älly tooted on skandinaavialiku disainiga ja ainulaadsed ning loodud just sulle. Teadlikult on kujundatud ebatraditsioonilised beebikotid. Kõik lastetarbed ei pea olema lastepärase välimusega. Need peavad andma naisele võimaluse eneseväljenduseks ning julguse kanda kotti igal ajal ja igas olukorras. Älly kott ei teeni mitte ainult su beebit, vaid on sulle hea kaaslane ka siis, kui su laps on juba suurem.
Brändile on väga oluline kvaliteet, sest pikema elueaga toodet kasutades saab igaüks anda panuse keskkonnahoidu ja vähendada ökoloogilist jalajälge. Toodetes kasutatakse parimaid materjale ning funktsionaalseid ja kavalaid lahendusi.
Älly materjalid on hoolikalt valitud, et need oleks vastupidavad, kerged ja lihtsasti hooldatavad. Kõik materjalid vastavad REACHi ja CPSIA nõuetele, mis annab kindluse, et need ei sisalda kahjulikke kemikaale. Kasutame ainult YKK lukke, mis on hinnatud maailma parimateks ja vastupidavaimateks. Iga õmbluse ja detaili kvaliteeti kontrollime hoolikalt mitmes etapis enne, kui toimetame koti või tarviku sinuni.