Tasuta tarne Eesti pakiautomaati alates 79 € tellimusest
Kõik brändid

RAINS

Rains on kõrgekvaliteetne Taani moebränd, kelle valikust leiab stiilsed vihmariided, ülerõivad ja veekindlad aksessuaarid. Bränd on oma toodangus keskendunud just põhjamaisele külmale ja vihmasele kliimale. Enamik tooted on 100% vegan veekindlast materjalist. Vihmajakid, talvejoped ja seljakotid on üldjuhul unisex ja sobivad seetõttu kandmiseks nii meestele kui naistele.
Bränd on tugevalt mõjutatud oma skandinaavia päritolust ja praktiseerib kompromissitut lähenemist lihtsusele, mis on juurdunud nii funktsionaalsuses kui ka asjakohasuses. Rains on moemaailmas kõrgelt hinnatud ja armastatud bränd ning on leidnud oma koha ka tuntud moenädalatel. Bränd on oma tootevalikut läbi aastate laiendanud ning valikust leiab põhjamaistesse ekstreemsetesse ilmastikuoludesse sobivad talvejoped, kindad ja mütsid. Hiljuti lisandusid valikusse ka meeste ja naiste riided. Rains ambitsiooniks on muuta oma tootevalik asjakohaseks 365 päeva aastas – olenemata ilmaprognoosist.
Rains meeste ja naiste ülerõivad on valmistatud kvaliteetsest PU-materjalist, mis on hinnatud oma vastupidavuse poolest. Vihmamantlid ja vihmajakid on valmistatud kergest ja pehmest üldjuhul mati viimistlusega materjalist, mida on lihtne hooldada. Vihmajakid on tänu oma materjalile kompaktsed ja neid on mugav päikselise ilma korral kaasas kanda, et kanda vaid vajadusel. Jakid on lisaks veekindlusele ka 100% tuulekindlad. Seljakotid on tugevast vastupidavast materjalist ning suurt rõhku on pandud kottide funktsionaalsusele. Kõige populaarsemaks mudeliks on klassikaline Rains Backpack, mis on oma disainilt minimalistlik ja moderne kuid seejuures väga mahukas.