Tasuta tarne Eesti pakiautomaati alates 79 € tellimusest
Kõik brändid

The Mallows

The Mallow on Taani bränd, kelle loojaks on Emma Bülow. Ta on pärit ettevõtjate perekonnast ning alustas oma teed juba 23-aastaselt. Meie poele on tuttav ka tema lagritsakuningast vend Johan Bülow (Lakrids by Bülow).
The Mallows gurmee-vahukommidel on mahe- ja tavaliin. Orgaaniline sari koosneb 6 erinevast variandist ja 2 Limited Editionist, mida aasta jooksul mitu korda vahetatakse. Tavapärane sari koosneb karamellitäidisega vahukommidest. Alates 2017. aasta algusest on bränd esikohale seadnud vahukommide tootmisel vastutustundliku, keskkonda ja inimesi arvestava viisi.
Koostiseks on valitud alati parimad looduslikud koostisosad, mille kvaliteedis järelandmisi ei tehta. Bränd tegeleb pidevalt uute põnevate maitsete väljatöötamisega ning soovib oma tooteid veelgi paremaks muuta. Mis The Mallows vahukomme traditsioonilisest vahukommist eriti esile tõstab, on konsistents. Vahukommi tuleb läbi “närida” ja seeläbi saate maitsta erinevaid kihte. Osad vahukommidest on kaetud orgaanilise Belgia šokolaadiga, teised kvaliteetse luksus-šokolaadiga ning kolmandad on kaetud kas magusate marjade või hapu sidruniga. Olenemata sellest, kas teile meeldib kergelt soolane, hapu, magus või mõru, leiate kindlasti oma maitsemeelega sobiva variandi.