CONNETIX magnetklotsid / 120 tk Pastel Creative Pack

Connetix 120-osaline Pastel Creative Pack komplekt sisaldab suurel hulgal erinevate kujudega pastelsetes toonides magnetklotse - suuri ja väikeseid ruute, ukseraame ning erinevaid kolmnurki.

120-osaline komplekt on ideaalne stardikomplekt, millega ehitamisrõõme alustada - isegi, kui peres on mitu last - klotse jagub kõigile ja lustimist ning õppimist on küllaga! 

Komplekti kuulub:
  • 8 x suurt ruutu
  • 48 x väikest ruutu
  • 16 x  võrdhaarset kolmnurka
  • 16 x  täisnurkset kolmnurka
  • 16 x kõrget kolmnurka
  • 8 x aknaruutu
  • 8 x ukseraami
  • Ideevoldikut

Materjal: BPA ja ftalaatide vaba plastik.

CONNETIX magnetklotsid on tugevamad, kui teised analoogsed tooted. Nii ei ole fantaasial piire, et luua ka kõige keerukamaid ehitisi. Hästi kokkuhakkavad ja püsivad klotsid loovad võimaluse pikemalt ühe ja sama ehitisega põnevaid rollimänge mängida. Connetix klotsidel on eriline disain, mis muudab nad väga vastupidavaks ja kriimustuskindlaks.

Connetix klotside aitavad arendada lapse kujutlusvõimet; nende abil on võimalik luua nii 2D kui 3D kujundeid. Lõputud mänguvõimalused soodustavad kognitiivset arengut, ruumitaju, käe-silma koordinatsiooni ning arendavad motoorseid oskusi. Lapsed õpivad läbi mängu ja Connetixi klotside maailma avastades koguvad nad teadmisi matemaatikast, kunstist ja füüsikast

Magnetklotsid toetavad lapse üksikmängu oskusi, kuid pakuvad suurepärase võimaluse arendada ka meeskonnatöö oskusi, kui võtad kampa sõbrad ja vanemad. Koos mängides saab luua näiteks suure laboratooriumi, kindluse, kosmoseraketi või ehitada nukkudele hoopis mööbli. Kui ehitatud on juba piisavalt, siis võib klotsidest laduda erinevaid mustreid ja kujundeid.

CONNETIX klotsidega on lõputuid võimalusi luua fantaasiarikkaid mänge. Aja jooksul ja mänguoskuste arenedes on erinevate klotsikomplektidega võimalus oma mängupiire veelgi nihutada.

Kui otsite lapsele mõneks tähtpäevaks kinki, siis CONNETIX klotsid on selleks alati suurepärane idee.

Lisa ostukorvi144,95 €