IZIPIZI SUN GLACIER / Kaki Green

See IZIPIZI päikeseprillide mudel on loodud ilusa ilma nautimiseks spetsiaalselt liustikel, lumes ja mägedes. Prille on mugav kanda matkates ning aktiivset sporti tehes, kus päike võib kergesti pimestada, näiteks ka vee peal. Lumi peegeldab kuni 90% vastuvõetud päikesevalgusest ja ümbritsevate UV kiirte hulk suureneb 10% iga 1000 m kohta.

Lisaks stiilsusele on IZIPIZI päikeseprillidel 4. kategooria klaasid, mis omavad 100%-list UV kaitset. 4. kat. klaasid kaitsevad teie silmi külma, lume ja mäetippude intensiivse päikesevalgus eest. Klaasid on valmistatud väga kvaliteetsest pruunist polükarbonaadist - need suurendavad võimet näha paremini erinevaid pinnavorme ja pakuvad paremat kaitset.

Väga painduvad ja mugavad prillisangad sobituvad hästi erinevate näokujudega ning on seetõttu kantavad nii meestel, kui naistel (pigem ei sobi väga laiale või suurele näole).  


UV kiirgus on ohtlik meie silmadele ka pilvise ilmaga (pilved neelavad vaid ligi 10% UV kiirgusest) ning kahjustavad meie silmarakke, mille uuenemine muutub aja jooksul üha väiksemaks.

See mudel vastab rahvusvahelistele päikeseprillide standarditele (ISO 12312-1).

Karbis sisaldub prillide hoiukott.

NB! Ohutuse huvides on 4. kategooria prillidega sõiduki juhtimine keelatud.

Hind: 60 €
Soodushind: 49 €
Lisa ostukorvi49 €