HAAN kätepuhastusvahend "Gentle Paloma" 

Uuendatud HAAN kätepuhastusvahend on taastäidetav! Nii tekitame vähem jäätmeid ja taastäitmise sisuga hoiad ka raha kokku.

HAAN kätepuhastusvahend likvideerib 99,99 % kõige tavalisematest mikroobidest ja bakteritest sinu kätel. Puhastusvahendile on lisatud aloe vera geel, mistõttu ei kuivata see käsi vaid jätab need niisutatuks.  

Desinfitseerimisvahendil on mugav pihustiga otsik ja puhastusgeel imendub kiirelt, jätmata käsi liigmärjaks ja kleepuvaks. Toote koostisosadest 99,5 % on looduslikku päritolu.

Puhastusvahendit on mugav kaasas kanda, mahutades selle kenasti taskusse, käekotti ja võttes selle kaasa ka lennuki pardale.

Aroom- Küps ploom ja kirsiõied, sensuaalse alatooniga muskus ja sandlipuu.
30 ml

HAAN brändi eesmärk on toetada oma tegevusega ka maailmas valitsevat veekriisi - seepärast annetatakse 20% ettevõtte kasumist erinevatele veeprojektidele Aafrikas.


Koostis (inglise k.): 65% Ethanol Alcohol, Aqua (Water), Aloe barbadensis Leaf Juice, Methyl Gluceth-10, Parfum (Fragrance), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Limonene, Linalool, Tromethamine, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Vältige kokkupuudet silmade ja katkise nahaga. Tuleohtlik. Hoida eemal süttimisallikatest. Mitte alla neelata. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige toote kokkupuudet otsese päikesega.

Lisa ostukorvi6,95 €