HAAN täitesisu - Spicy GingerAle

Täitke oma HAAN käte desinfitseerimisvahendit taas ja taas, nii et saate oma käed alati puhtana hoida. Iga kott sisaldab kolme täitmise jagu desinfitseerimisvahendit. Selline taas täitmine vähendab plastiku kasutamist 89%.

HAAN kätepuhastusvahend likvideerib 99,99 % kõige tavalisematest mikroobidest ja bakteritest sinu kätel. Puhastusvahendile on lisatud aloe vera geel, mistõttu ei kuivata see käsi vaid jätab need niisutatuks. Puhastusgeel imendub kiirelt, jätmata käsi liigmärjaks ja kleepuvaks. Toote koostisosadest 99,5 % on looduslikku päritolu.

Aroom - muskus, seerdipuit ja ingver. Mehiselt värske
100 ml (võimaldab täita 3 kätepuhastusvahendit)

Kuidas oma HAAN`i taas täita?

1. Eemaldage täitesisu pakendi kork.
2. Lõigake 1 mm ülaosast.
3. Tõmmake oma HAAN kätepuhastusvahendi kork (kate) üles.
4. Avage väike kaas, mida näete.
5. Valage täitesisu oma HAAN`i.


HAAN brändi eesmärk on toetada oma tegevusega ka maailmas valitsevat veekriisi - seepärast annetatakse 20% ettevõtte kasumist erinevatele veeprojektidele Aafrikas.

Vältige kokkupuudet silmade ja katkise nahaga. Tuleohtlik. Hoida eemal süttimisallikatest. Mitte alla neelata. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige toote kokkupuudet otsese päikesega.

Koostis (inglise k.): 65% Ethanol Alcohol, Aqua (Water), Aloe barbadensis Leaf Juice, Methyl Gluceth-10, Parfum (Fragrance), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Limonene, Linalool, Tromethamine, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Lisa ostukorvi15,95 €