LIE GOURMET näkileivad meresoolaga

Krõmpsuvad rukkileiva suupisted meresoolaga. Sobivad ideaalselt tapase, suupistete, aperitiivi kõrvale. Pakitud õhukindlasse püstkotti, mis on taassuletav.

Parim enne: u. 5-6 kuud
Mahutavus: 90 g
100 % taaskasutatav pakend

Koostis: rukkijahu, päevalilleseemned, rapsiseemneõli, juuretis (täistera rukkijahu, rukkijahu, laktia käärimisbakterid), nisujahu, odralinnased, rukkilinnased, sool (1%), pärm, säilitaja (nisukiud, rukkijahu, ensüümid, antioksüdant, askorbiinhape), rosmariiniekstrakt.

Aastaid tagasi kaotas Caroline Lie Korsgaard, oma südame Prantsusmaale. Ta armus lihtsatesse koostisosadesse, igapäevaelu gastronoomiasse ja la vie française’i. Täna on tema kirg, maitsetunnetus ja esteetika Taani kaubamärgi LIE GOURMET keskmeks, kus peenete hõrgutiste inspiratsioon pärineb suuresti just prantsuse köögist, mis läbi LIE GOURMET toodete meie kõigi kodudes end maitsta laseb.  LIE GOURMET maitsete abil saate oma toiduelamusele lisada põnevaid elamusi, kvaliteeti ja esteetikat ning seda mitte ainult pidupäeva laudadel vaid ka igas argipäevases kogunemises ümber oma köögilaua.
Läbi müüdud